Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wzrost konkurencyjności Gabinetu Weterynaryjnego "Vita-Wet" poprzez rozszerzenie oferty usługowej

Miło nam powiadomić naszych Klientów, że w związku z podpisaniem umowy o dofinansowanie możemy rozszerzyć zakres usług oferowanych przez nasz gabinet, a tym samym podnieść poziom opieki nad Waszymi pupilami.

Dnia 11 lipca 2013 roku Wnioskodawca („Gabinet weterynaryjny „Vita-Wet” - Ewa Świątkowska) prowadząca działalność jako firma „Gabinet weterynaryjny „Vita-Wet” z siedzibą w Zamościu, ul. Hrubieszowska 34/42, 22-400 Zamość, podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn. „Wzrost konkurencyjności Gabinetu Weterynaryjnego "Vita-Wet" poprzez rozszerzenie oferty usługowej”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa: I. Przedsiębiorczość i Innowacje, Działanie 1.1. Przedsiębiorczość i Innowacje

Projekt współfinansowany jest ze środków europejskich i dotacji celowej a dofinansowanie wynosi 60% całkowitych kosztów kwalifikowanych planowanego projektu. Inwestycja jest realizowana w miejscowości Zamość przy ul. Spadek 18B. Celem planowanego projektu jest doposażenie gabinetu weterynaryjnego w nowoczesny sprzęt medyczny:
1) analizator hematologiczny - sztuk 1
2) aparat USG sztuk 1
3) lampa RTG sztuk 1
4) skaner cyfrowy RTG - sztuk 1
5) skaler ultradźwiękowy – sztuk 1
6) pulsoksymetr - sztuk 1

Zrealizowanie projektu przyczyni się do wspierania nowo powstałej działalności gospodarczej oraz znacząco wpłynie na rozwój lokalnych usług za zakresu weterynarii. Łącznie projekt przewiduje doposażenie gabinetu w 6 środków trwałych na łączną kwotę 133 023,80 zł.

 

VitaWet

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w marcu został otwarty nasz gabinet weterynaryjny – Vita-Wet.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług z zakresu leczenia i profilaktyki zwierząt towarzyszących i gospodarskich – szczepienia, odrobaczanie, porady dietetyczne i zabiegi pielęgnacyjne. Zajmujemy się również diagnostką różnego rodzaju schorzeń – dysponujemy bogato wyposażonym laboratorium, dlatego możemy zaoferować wykonanie różnego rodzaju badań (badania biochemiczne, badania hematologiczne, badanie moczu, badania mikrobiologiczne). Działający przy gabinecie sklepik pozwoli Państwu zaopatrzyć się w karmy i akcesoria dla zwierząt.

Na stronie internetowej znajdą Państwo dokładne informacje o naszych usługach, dane kontaktowe, jak i aktualności dotyczące gabinetu. Zapraszamy też do zapoznania się z działem Warto wiedzieć, w którym umieszczane są różnorakie informacje na temat Naszych pupili. Jednocześnie informujemy, że strona jest nadal w budowie, z biegiem czasu zostaną dodane nowe działy.