Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wzrost konkurencyjności Gabinetu Weterynaryjnego "Vita-Wet" poprzez rozszerzenie oferty usługowej

Miło nam powiadomić naszych Klientów, że w związku z podpisaniem umowy o dofinansowanie możemy rozszerzyć zakres usług oferowanych przez nasz gabinet, a tym samym podnieść poziom opieki nad Waszymi pupilami.

Dnia 11 lipca 2013 roku Wnioskodawca („Gabinet weterynaryjny „Vita-Wet” - Ewa Świątkowska) prowadząca działalność jako firma „Gabinet weterynaryjny „Vita-Wet” z siedzibą w Zamościu, ul. Hrubieszowska 34/42, 22-400 Zamość, podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn. „Wzrost konkurencyjności Gabinetu Weterynaryjnego "Vita-Wet" poprzez rozszerzenie oferty usługowej”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa: I. Przedsiębiorczość i Innowacje, Działanie 1.1. Przedsiębiorczość i Innowacje

Projekt współfinansowany jest ze środków europejskich i dotacji celowej a dofinansowanie wynosi 60% całkowitych kosztów kwalifikowanych planowanego projektu. Inwestycja jest realizowana w miejscowości Zamość przy ul. Spadek 18B. Celem planowanego projektu jest doposażenie gabinetu weterynaryjnego w nowoczesny sprzęt medyczny:
1) analizator hematologiczny - sztuk 1
2) aparat USG sztuk 1
3) lampa RTG sztuk 1
4) skaner cyfrowy RTG - sztuk 1
5) skaler ultradźwiękowy – sztuk 1
6) pulsoksymetr - sztuk 1

Zrealizowanie projektu przyczyni się do wspierania nowo powstałej działalności gospodarczej oraz znacząco wpłynie na rozwój lokalnych usług za zakresu weterynarii. Łącznie projekt przewiduje doposażenie gabinetu w 6 środków trwałych na łączną kwotę 133 023,80 zł.